Read Tylioji mergaitė by Peter Høeg Free Online


Ebook Tylioji mergaitė by Peter Høeg read! Book Title: Tylioji mergaitė
The author of the book: Peter Høeg
Edition: Tyto alba
Date of issue: 2008
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 4.17 MB
City - Country: No data
Loaded: 1608 times
Reader ratings: 4.8

Read full description of the books:Mergaitė šnairomis žvelgė aukštyn į jį.
– Jei kada nors man kils problemų, – tarė ji, – jei pateksiu į bėdą, ar tu man padėsi?
Ji kalbėjo greitai ir atsainiai, tačiau Kasparas išgirdo už tariamų žodžių skambančią tonaciją. Tai buvo rimčiausi kada nors jo iš vaiko girdėti žodžiai.

Peteris Høegas (g. 1957 m. Kopenhagoje) – žymiausias šiuolaikinis danų rašytojas. Spalvingos biografijos autorius – buvęs šokėjas, jūreivis, aktorius, alpinistas ir fechtuotojas – visame pasaulyje išgarsėjo romanu „Panelės Smilos sniego jausmas“ (1996 m.). Pagal šį stulbinamai populiarų milijoniniais tiražais išleistą romaną režisierius Bille Augustas sukūrė to paties pavadinimo filmą.

Sukėlęs furorą visame pasaulyje, rašytojas dešimčiai metų „apsigaubė“ tyla. Dingo. Tam, kad grįžtų su nauju romanu „Tylioji mergaitė“. Šioje knygoje vėl, tik kitaip, galima išgirsti panelės Smilos atbalsį.
Kasparas Kronė, žymiausias Europos klounas, turi unikalią klausą – gali nustatyti, kur yra jo pašnekovas telefonu, ir girdėti muzikinę tonaciją, būdingą kiekvienam jo sutiktam žmogui ir netgi konkrečiai vietai. Nesutaria su mokesčių inspekcija, turi sunkiai sergantį tėvą ir dirba muzikos terapeutu. Ciniškas ir sarkastiškas.
KlaraMarija, „tylioji mergaitė“ – nepaprastas vaikas, gaubiamas absoliučios tylos. Tokios tylos Kasparas bergždžiai ieškojo visą gyvenimą. Jų keliai netikėtai susikerta, tačiau mergaitė paslaptingai dingsta. Kas pagrobė KlaraMariją?
Ieškodamas tyliosios mergaitės, Kasparas užkerta kelią gamtos kataklizmams, sužino tiesą apie save patį ir prisiliečia prie paslapčių, prieinamų tik išrinktiesiems. Tai išminties, gyvenimo prasmės bei dvasingumo paieška per muziką ir mistiką, šaltą sarkazmą ir… meilę. Daugiau nei po dešimties metų Peteris Høegas vėl parašė fantastinį trilerį, populiarioji kultūra jame sumišusi su elitine, o sąmojis bei ironija išlieka net tuomet, kai keliami rimčiausi žmogiškosios būties klausimai.


Download Tylioji mergaitė PDF Tylioji mergaitė PDF
Download Tylioji mergaitė ERUB Tylioji mergaitė PDF
Download Tylioji mergaitė DOC Tylioji mergaitė PDF
Download Tylioji mergaitė TXT Tylioji mergaitė PDFRead information about the author

Ebook Tylioji mergaitė read Online! Peter Høeg was born in Copenhagen, Denmark. Before becoming a writer, he worked variously as a sailor, ballet dancer, and actor. He published his first novel, A History of Danish Dreams (1988), to positive reviews. However, it was Smilla’s Sense of Snow (1992), a million-copy best seller, that earned Høeg immediate and international literary celebrity. His books have been published in more than thirty countries.


Reviews of the Tylioji mergaitė


LEO

Fun book for children and their parents

ELLIOT

Our favorite book

MARIA

Phone number you need to drive to protect against robots.

JAMES

Bogus! You could have done better.

GRACE

Our favorite book
Add a comment
Download EBOOK Tylioji mergaitė by Peter Høeg Online free

PDF: tylioji-mergait.pdf Tylioji mergaitė PDF
ERUB: tylioji-mergait.epub Tylioji mergaitė ERUB
DOC: tylioji-mergait.doc Tylioji mergaitė DOC
TXT: tylioji-mergait.txt Tylioji mergaitė TXT