Read Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna by Umberto Eco Free Online


Ebook Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna by Umberto Eco read! Book Title: Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna
The author of the book: Umberto Eco
Edition: Tyto alba
Date of issue: January 30th 2006
ISBN: 9986164672
ISBN 13: 9789986164678
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 741 KB
City - Country: No data
Loaded: 2705 times
Reader ratings: 3.2

Read full description of the books:Penki romanai per dvidešimt ketverius metus – toks garsiojo italų semiotiko, meno ir literatūros teoretiko, rašytojo Umberto Eco literatūrinis derlius. Pirmasis – „Rožės vardas“ - pasirodęs 1980 metais, eilinius, su jo semiotinėmis studijomis ir esė nesusidūrusius skaitytojus, nustebino nauju vardu ir pelnė autoriui jų pripažinimą. Nekantriai laukta pasirodant kitų. Ir jie pasirodė, vidutiniškai po vieną kas šešerius metus. Romanai buvo labai skirtingi, skaitytojų daugiau ar mažiau suprasti ir pamėgti – „Fuko švytuoklė“ (1988), „Vakarykštės dienos sala“ (1994), „Baudolinas“ (2000). O 2004 skaitytojai vėl galėjo paimti į rankas naują U. Eco romaną, šįkart – iliustruotą: „Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna“.

Autorius atima atmintį iš pagrindinio romano veikėjo ir pasiunčia jį ieškoti savo praeities, kuri jam padėtų suvokti savąją dabartį ir susigrąžinti tapatybę. Jambo (toks šio veikėjo vardas) praeitis ir mintys skendi rūke, iš jo teks išplėšti paskirus atsiminimus, vaizdus, jausmus. Sukurti save iš naujo, atsakyti į klausimą „kas yra „aš“?“: tas, kurį tau apsako kiti, ar tas, kuriuo pats manai esąs. Laimė, dar tebestovi senasis namas kaime, jo palėpėje dėžėse ir spintose sukrauti Jambo vaikystės ir paauglystės palydovai: knygos, mokykliniai vadovėliai ir sąsiuviniai, žurnalai ir komiksų žurnaliukai, žaislai ir plokštelės (ar Lietuvoje dar atsirastų tokia palėpė, kuri padėtų praradusiam atmintį septyniasdešimtmečiui vėl save pažinti?). Tačiau Jambo žvelgia į juos be asmeninių jausmų, tarsi iš šalies, objektyviai, kaip į tuometinio italų gyvenimo liudijimus, ir tik retkarčiais jo širdyje suspurda „paslaptingoji liepsna“. Jį nuolat kankinantis klausimas, į kurį ieško atsakymo: kaipgi aš gyvenau toje prieštaringoje Italijoje, giedojusioje himnus Dučei, ugdžiusioje jaunuolius fašizmo dvasia, siuntusioje savo karius į kovą ir mirtį, slapta klausiusioje Londono radijo ir dainavusioje apie meilę?

Dvidešimto amžiaus vidurio Italijos istorija atsiveria per savo tapatybės ieškančio veikėjo prizmę – pats autorius šį romaną įvardijo kaip kartos biografiją. Tačiau akylas skaitytojas romano migloje nesunkiai įžvelgs ir palyginti išsamią asmeninę Umberto Eco biografiją ir nustebs supratęs, kiek daug autoriaus biografijos nuotrupų jo ankstesniuose romanuose.


Download Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDF Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDF
Download Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna ERUB Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDF
Download Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna DOC Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDF
Download Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna TXT Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDFRead information about the author

Ebook Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna read Online! Umberto Eco was an Italian writer of fiction, essays, academic texts, and children's books, and certainly one of the finest authors of the twentieth century. A professor of semiotics at the University of Bologna, Eco’s brilliant fiction is known for its playful use of language and symbols, its astonishing array of allusions and references, and clever use of puzzles and narrative inventions. His perceptive essays on modern culture are filled with a delightful sense of humor and irony, and his ideas on semiotics, interpretation, and aesthetics have established his reputation as one of academia’s foremost thinkers.


Reviews of the Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna


ETHAN

Why do I need to write a phone number?

GEORGE

All right, thanks fast.

WILLOW

Best among ordinary

DAVID

There are significant drawbacks

TILLY

A wonderful piece
Add a comment
Download EBOOK Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna by Umberto Eco Online free

PDF: paslaptingoji-karaliens-loanos-liepsna.pdf Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna PDF
ERUB: paslaptingoji-karaliens-loanos-liepsna.epub Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna ERUB
DOC: paslaptingoji-karaliens-loanos-liepsna.doc Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna DOC
TXT: paslaptingoji-karaliens-loanos-liepsna.txt Paslaptingoji karalienės Loanos liepsna TXT