Read Skrytá realita by Brian Greene Free Online


Ebook Skrytá realita by Brian Greene read! Book Title: Skrytá realita
The author of the book: Brian Greene
Edition: Paseka
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 614 KB
City - Country: No data
Loaded: 1165 times
Reader ratings: 7.6

Read full description of the books:Je náš vesmír jediný? Takovou otázku pokládá ve své nejobsáhlejší a nejsrozumitelnější knize autor bestsellerů Elegantní vesmír a Struktura vesmíru Brian Greene.

Bývaly doby, kdy "vesmír" označoval vše, co existuje. Fyzikální a kosmologické objevy v nedávných letech však dovedly řadu vědců k závěru, že náš vesmír může být jen jedním z mnoha. A jak autor srozumitelně a za pomoci mnoha analogií ukazuje, z teorií, jejichž prvotním úkolem bylo vysvětlit nejrafinovanější pozorování subatomárních částic i temných hlubin vesmíru, se vynořilo hned několik odrůd multivesmíru: multivesmír, v němž žije nekonečné množství dvojníků; multivesmír skládající se z oceánu vesmírných bublin, mezi nimiž je i ta naše; multivesmír, jenž se donekonečna opakuje; multivesmír pro nás neviditelný, přestože se vznáší jen milimetry od nás; multivesmír, v němž se každé rozuzlení, jež připouští kvantová mechanika, někde uskuteční. A konečně ten nejpodivnější ze všech multivesmírů, multivesmír vybudovaný z čisté matematiky.

Greene, jeden z předních amerických fyziků a popularizátorů vědy, nás vede na výpravu do těchto paralelních světů a odkrývá, jak velká část skutečné povahy reality se hluboko v nich může skrývat. A nezalekne se ani ústřední otázky, otázky, jak může fundamentální věda učinit pokrok, leží-li obrovské lány reality dál, než se můžeme dostat.

Jeho kniha je tak zároveň přehledem nejnovějších poznatků fyziky i pozoruhodnou výpravou za samotnou bránu reality, výpravou pevně zakotvenou ve vědě, byť omezenou jen naší vlastní představivostí.


Download Skrytá realita PDF Skrytá realita PDF
Download Skrytá realita ERUB Skrytá realita PDF
Download Skrytá realita DOC Skrytá realita PDF
Download Skrytá realita TXT Skrytá realita PDFRead information about the author

Ebook Skrytá realita read Online! Brian Greene is an American theoretical physicist and one of the best-known string theorists. He has been a professor of physics and mathematics at Columbia University since 1996. He has become known to a wider audience through his books for the general public and a related PBS television special.


Reviews of the Skrytá realita


OLIVER

Not impressed

JAYDEN

After reading this book, Your life will change!

DARCY

Just a terrific book.

TOMMY

I really hated the book.

ROSE

This book will make you shudder, infiltrate, and change your mind about this crazy world.
Add a comment
Download EBOOK Skrytá realita by Brian Greene Online free

PDF: skryt-realita.pdf Skrytá realita PDF
ERUB: skryt-realita.epub Skrytá realita ERUB
DOC: skryt-realita.doc Skrytá realita DOC
TXT: skryt-realita.txt Skrytá realita TXT